PRINC BAJAJA


na motivy pohádky BOŽENY NĚMCOVÉ

napsali František Kaska a Petr Mlád


Nové zpracování jedné z nejznámějších a nejkrásnějších českých pohádek. Příběh o lásce, odvaze a moudrosti vypráví dětem královský šašek Matěj a velevážená vrchní královská chůva Kateřina. Prostřednictvím masek a netradičních loutek ožívají před diváky princ Bajaja, krásná princezna, černý rytíř, hrůzostrašný drak a matka Bajaji seslaná na zem v podobě kobylky.

S Bajajou a jeho kobylkou prožijete velkolepá dobrodružství. Bajaja přemůže pětihlavou dračí saň, bude hájit královský hrad před početným vojskem černého rytíře a nakonec zvítězí v turnajovém klání. A to vše proto, aby získal ruku, ale hlavně lásku krásné princezny a také, aby dokázal, že on je tím pravým králem - odvážný, moudrý, spravedlivý, ale i soucitný.

Hrají - Dana a Petr Mládovi

Výprava a loutky - Dáša Nesvedová

Výroba - Petr Mlád, Dagmar Jandová, Dana Mládová, Václav Hodan

Režie - Petr Mlád a František Kaska

Délka představení - 45-50 minut

Představení je vhodné pro děti MŠ a 1. - 5. třídu ZŠ

Premiéra - 20. června 2006


Kliknete-li na vybraný obrázek - zvětší se.
Další obrázek - klikněte na pravou stranu obrázku. Předchozí obrázek - klikněte na levou stranu obrázku. PROPAGAČNÍ LETÁČEK - určený pro tisk - formát .doc - WORD - lze upravovat  PROPAGAČNÍ LETÁČEK - určený pro tisk - formát .pdf - ADOBE ACROBAT - nelze upravovat  PLAKÁT  - určený pro tisk - formát .doc - WORD - lze upravovat  PLAKÁT - určený pro tisk - formát .pdf - ADOBE ACROBAT - nelze upravovat